• To wydarzenie minęło.

KTÓRĘDY DO YELLOWSTONE – WYSTAWA W BIBLIOTECE

10 października 2023 - 12:00 - 31 października 2023 - 18:00 UTC+2

Dopiero co skończyła się wystawa z Wydawnictwa Zakamarki,  a już dotarła do nas następna wystawa.

Tym razem wystawę udostępniło nam Wydawnictwo Dwie Siostry.
Naszą kątecką bibliotekę zdobi więc 17 plansz z ciekawostkami dotyczącymi  książki pt. „Którędy do Yellowstone”, czyli przepiękne  ilustracje Aleksandry i Daniela Mizielińskich. Do tego garść niezbędnych informacji podanych w prosty i jasny sposób – to zaleta tej książki . Książki, która weszła do kanonu  lektur klas 1-3.
W naszych bibliotekach posiadamy jeszcze inne książki tych znanych wśród dzieci autorów, dlatego tym bardziej zapraszamy do obejrzenia wystawy .
A już niedługo ogłosimy specjalne warsztaty biblioteczne związane z książką. Oczywiście, która grupa lub klasa się zgłosi jako pierwsza, ta wygrywa.

Początek:
10 października 2023 - 12:00 UTC+2